Názory
 
25.5.2017

Na městech a regionech v Evropě záleží

Jako každý rok si Vás jménem TOPAZu dovolujeme pozvat na setkání regionálních politiků, tento rok za významné podpory europoslanců Jaromíra Štětiny a Luďka Niedermayera. Hlavním nosným tématem našeho setkání, které proběhne 25. a 26. května v Praze, bude myšlenka, že „města a regiony jsou základem společné Evropy“.

Na městech a regionech v Evropě záleží

Společně se zaměříme na lepší a efektivnější komunikaci s občany, a to nejen témat Evropské unie a Evropského parlamentu a nejen před volbami. Podělíme se s Vámi o výsledky výzkumů vnímání Evropského parlamentu a EU občany. Inovativní příklady možné komunikace s občany s Vámi bude diskutovat Eva Ohrablová, která dlouhá léta spolupracuje s Mezinárodním republikánským institutem.

Nevyhneme se ani diskusím s předními politiky TOP 09 na témata perspektivy našeho členství v Evropské unii a budoucnosti České republiky ve spojitosti s přijetím eura.

Při organizaci tohoto setkání jsme oslovili slovenské partnery, přičemž bychom Vám tím chtěli poskytnout možnost diskutovat a navazovat kontakty, partnerství a předávat si zkušenosti nejen s nimi, ale i se slovenskými účastníky a dalšími mluvčími.
Účast za českou stranu již potvrdil náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Aleš Cabicar, náměstek primátora Hradce Králové Jindřich Vedlich a náměstek primátora Olomouce Aleš Jakubec.

Kapacita bude omezena, a tak se prosím neváhejte registrovat na e-mail: reda.ifrah@top09.cz, pokud budete mít zájem o ubytování z 25. na 26. května, neopomeňte tuto informaci do e-mailu uvést také. Po registraci Vás budeme informovat o registračním poplatku, kterým potvrdíte svůj zájem. Ubytování, stravování a náklady související se setkáním budou hrazeny z naší strany a strany našich partnerů – Hanns-Seidel-Stiftung a Evropské lidové strany.

Program: Na městech a regionech v Evropě záleží

25.5.2017

Program: Na městech a regionech v Evropě záleží

Kalendář akcí