Názory
 
4.11.2017

Setkání mladých

O zodpovědnosti a budoucnosti, o tom bude plánované setkání mladých 4. - 5. listopadu. 

Setkání mladých

Na začátek listopadu připravuje TOPAZ setkání mladých podporovatelů středopravicové politiky. Rádi bychom Vás touto cestou pozvali. V současné povolební emocionálně zabarvené situaci vnímáme toto setkání jako příležitost pro diskusi a zpětnou vazbu jak z Vaší strany, tak i ze strany našich aktivních politiků. 

Nezveme pouze členy TOP 09 a věříme, že řada účastníků budou mladí, občansky aktivní lidé se zájmem o pravicovou konzervativní politiku ne nutně spojení s aktivitami TOP týmu nebo TOP 09.

Účastníci budou mít možnost diskutovat nejen s poslanci Evropského parlamentu, ale také s právě zvolenými poslanci PS P ČR Markétou PEKAROVOU ADAMOVOU a Dominikem FERIM

Workshop nazvaný Generace 'Evropa' bude zaměřen na předvolební a povolební období Evropského parlamentu a blížící se volby. 

Neváhejte využít příležitost a hlaste se již nyní na info@top-az.eu nebo tereza.dlouha@top-az.eu, kapacita je omezena. 

Díky podpoře našich partnerů Konrad-Adenauer-Stiftung a Wilfried Martens Centre for European Studies jsme Vám schopní zajistit kromě klasického ubytování a občerstvení také ubytování z pátka na sobotu, tuto možnost při přihlášce prosím potvrďte.

Program Setkání mladých 4. - 5. 11. 2017

4.11.2017

Program Setkání mladých 4. - 5. 11. 2017

Kalendář akcí